Kilka sposobów na przytulną sypialnię

narzuty na łózkoSypialnia jest miejscem, w którym chcemy wypocząć i zrelaksować się. Tu właśnie najchętniej szukamy domowego ciepła, ciszy i spokoju. Odpowiedni wystrój tego pomieszczenia z pewnością ułatwi komfortowy wypoczynek i sprawi, że zawsze będziemy się tu czuli bezpiecznie i pewnie.

Aby osiągnąć taki efekt w aranżacji sypialni zazwyczaj stosujemy ciepłe i łagodne odcienie brązu i beżu, często wykorzystujemy też miękkie tkaniny i dywany lub wykładziny. Staramy się również, aby kolory zasłon czy rolet dobrze komponowały się z kolorem poduszek i narzuty na łóżko. Warto też zadbać o to, aby wzory na tych tkaninach były jeśli nie jednolite, to przynajmniej utrzymane w podobnym stylu. Podobną zasadą powinniśmy się kierować przy wyborze tapet, jeśli właśnie w ten sposób chcemy udekorować sypialnię. Tu także dobrze jest pamiętać o tym, że jeśli wykorzystujemy w aranżacji różne faktury i materiały, to starajmy się utrzymać całość w możliwie jednolitych barwach.

Dobrze dobrane dodatki, zwłaszcza pościel, poduszki i narzuta na łóżko, podkreślą charakter całego wnętrza. Łóżko przykryte efektowną narzutą prezentuje się przez cały dzień czysto i schludnie, a efektowna, ozdobiona ciekawym wzorem tkanina z pewnością będzie przyciągać wzrok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.